Dni otvorených pivníc 2018

02.12.2018

Aj tento rok pripravilo združenie Malokarpatská vínna cesta podujatie Dni otvorených pivníc 2018, do ktorého bolo zapojených 169 vinárov a vinárstiev. Aj naše vinárstvo bolo na mapke. Aj napriek tomu, že sme tak trochu "mimo trasu", niektrí milovníci vína si nás už cielene vyhľadávajú kvôli našim výrobným mladým vínam ako Iršai Oliver či Šyrák rosé. K nim tento rok pribudol Cabernet Sauvignon rosé zo svojou výbornou sladkosťou a na ochutnanie bola už aj nová Pesecká Leánka. Návštevníci si veľmi pochvaľovali aj náš Rizling rýnsky bobuľový výber 2017. V ponuke ostali aj naše tradičné vína - Rizling rýnsky, Rizling vlašský, Chardonay či červený Cabernet sauvignon 2017.

K vínu do ponuky pribudli naše ďalšie produkty - slnečnicový med, v mede naložené naše mandle a vlašské orechy a sušené jabĺčka. Okrem tradičných pochutín, ktoré sme podávali k vínu, ako syr, klobása a oškvarkové pagáčiky nám pribudli ak pražené solené konopné semienka od nášho partnera.

Celú atmosféru v našej vinotéke vo vajnorskom kroji dotváral muzikant - multiinštrumentalista a zároveň aj obchodný riaditeľ PD Vajnory - Igor Hraško. Budeme sa na vás tešiť aj na ďalších podujatiach v našej Vinotéke či vínnej pivnici.

Ďalšie články

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.